Vstavané skrine

Vstavané skrine IDEA ponúkajú individuálne a nekonečné riešenia úložných priestorov, nech už potrebujete zariadiť chodbu, spáľňu, destkú izbu či kanceláriu. Široká ponuka materiálov a ich kombinácií Vám zaručí nielen praktický, ale aj elegantný prvok. 


Vstavané skrine od výrobcu IDEA interiér

záruka 7 rokov

Ku štandardnej 2-ročnej záruke Vám ku vstavanej skrini pribalíme ďalších 5 rokov bezstarostného servisu. 

3D návrh na počkanie

Pri návšteve nášho štúdia v Dubnici nad Váhom vám vypracujeme grafický návrh vstavanej skrine na počkanie. vašu skriňu uvidíte ešte predtým, ako ju namontujeme.

zameranie u vás doma

Neviete si poradiť so zameraním priestoru, alebo potrebujete poradiť ešte pred návrhom? Nechajte zameranie skrine na nás. Náš technik Vás navštívi, priestor zameria a následne vypracuje návrh a kalkuláciu.

ponuka dekorov

Skladom držíme 20 odtieňov drevotriesky, ktoré sú v zníženej cene. Okrem týchto dekorov sú v ponuke desiatky ďalších možností rôznych výrobcov.

skrine na mieru

Vstavanú skriňu (alebo inak povedané: rolldor) vyrábame vždy na mieru na základe zamerania vášho priestoru.

doprava a montáž

Naši zaškolení montážnici Vám tovar dovezú, vynesú, namontujú a vysvetlia všetko potrebné. Naše skrine montujeme v regiónoch Dubnica, Trenčín a Púchov.


Vstavané skrine v našich článkoch

Vstavané skrine s komodou uprostred

Dve skrine a medzi nimi umiestnená komoda s policami a nadstavcom. Jednoduché riešenie zapracovania komody do skrňovej zostavy.

Vstavané skrine v podkroví

Podkrovie je zložitý priestor pre zariadenie vstavaným nábytkom, avšak existujú riešenia, ktoré z neho vytvoria elegantné miesto.

Vstavaná skriňa s kontrastným pásom na dverách

Dekoračný vodorovný pás na dverách vstavanej skrine je najpoužívanejším dizajnovým riešením.