Vstavané skrine - vnútorné riešenie.

17.11.2020

Pred samotným návrhom vstavanej skrine je najlepšie začať pohľadom do starej skrine. Treba  sa pozrieť na systém odkladania, ktorý používate dnes a objektívne posúdiť, či je tento systém dobrý, alebo je potrebné niečo vylepšiť.

Čo sa týka návrhu vnútorného riešenia, tak každá skriňa by mala mať policový systém a vešiakové tyče. Ich pomer je individuálny - každému vyhovuje niečo iné. My sme sa stretli so  zákazníkmi, ktorý preferovali hlavne vešanie, ale mali sme aj zákazníkov, ktorý skriňu vyriešili len policami a veľmi im to vyhovovalo. Ďaľším veľmi obľúbeným doplnkom sú zásuvky. Zásuvky sú najvhodnejším riešením pre odkladanie spodného prádla, preto ak v spálni nie je komoda, tak umiestnenie zásuviek do vnútra skrine je viac-menej samozrejmosť.

Okrem týchto najpoužívanejších prvkov vnútorného riešenia existuje množstvo doplnkov, ktoré nielen pomôžu s organizáciou odkladania, ale aj esteticky oživia vnútro vstavanej skrine. Sú to napríklad: kravatníky, držiaky na nohavice a sukne, držiaky na hadicu vysávača, držiaky na žehličku, výklopné vešiaky, výsuvné police alebo náhrada zásuviek za výsuvné košíky. Viac vstavaných skríň nájdete v galérii, kde sa môžete nechať inšpirovať.

autor: ideainterier