Biele vstavané skrine

vstavaná skriňa biely lacobel a tmavé rámy

Sú trendy pri vstavaných skriniach, ktoré sa často a rýchlo menia a sú aj trendy, ktoré sa roky nemenia a stále sú považované za moderné a nadčasové. Takýmto trendom je použitie bieleho materiálu na vstavanej skrini.

vstavaná skriňa biela so zrkadlom

Čo sa týka bielej farby, tak nemusí byť reč len o bielej drevotrieske, ale aj o bielom skle. Takéto skrine sú vhodné do každej miestnosti, od vstupnej haly, cez spálňu, či pracovňu až po detskú izbu.

vstavaná skriňa biela s tmavým rámom

 

Biela skriňa v kombinácii s inými dekormi

 

Použiť biele vnútro pri vstavanej skrini je bežná vec, ale ísť do bieleho dekoru na celej skrini je niečo iné. Veľmi často je výber bielej skrine podmienený tým, že s bielou nič nepokazím. Avšak biela farba je vďačným odtieňom pre kombinácie s ostatnými materiálmi.

biela vstavaná skriňa s pásom fototapety
biela vstavaná skriňa s pásikmi uni farieb

Bielu skriňu je možné vhodne kombinovať s kontrastnými tmavými rámami dverí, ale je rovnako vhodné kombinovať biely materiál dverí s jemným drevodekorom, inou uni-farbou, zrkadlom, prípadne s fototapetou.

Fotografie v tomto článku sú z našich realizácií. Viac moderných vstavaných skríň si pre inšpiráciu môžete pozrieť v našej galérii.

autor: ideainterier