Biela kuchynská linka po strop so zafrézovanými úchytkami

biela kuchynská linka s pracovnou doskou dub nebraska

Nedávno sme dokončili inštaláciu kuchynskej linky v Dubnici nad Váhom, ktorá je skvelým príkladom moderného a funkčného dizajnu. Táto rohová kuchynská linka so skrinkami po strop je navrhnutá tak, aby maximálne využila priestor a zároveň poskytla dostatok úložného priestoru.

Elegantný dizajn s bielymi fóliovanými dvierkami

Dvierka kuchynskej linky sú vyrobené z bieleho fóliovaného materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a ľahko sa čistí. Minimalistický vzhľad dvierok dotvára bezúchytkový systém s frézovanými úchytkami. Tento detail dodáva kuchynskej linke elegantný a moderný vzhľad.

Praktické korpusy a odolná pracovná doska

Korpusy kuchynskej linky sú vyrobené z bieleho materiálu, ktorý ladí s dvierkami a vytvára jednotný a harmonický vzhľad. Pracovná doska je vyrobená z odolného dubu Nebraska, ktorý je odolný voči poškriabaniu, nárazom a vlhkosti.

Maximálne využitie priestoru so skrinkami po strop

Rohová kuchynská linka s bezúchytkovými dvierkami je navrhnutá tak, aby maximálne využila priestor. Horné skrinky siahajú až po strop, čím sa zabezpečuje dostatok úložného priestoru pre všetky kuchynské potreby.

Vstavané spotrebiče a LED osvetlenie

Kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi, ktoré sú elegantne zapadajú do dizajnu. LED podsvietenie pod hornými skrinkami vytvára príjemnú atmosféru a zároveň poskytuje dostatok svetla na prípravu jedla.

Dômyselné odvetranie digestora a rúry s mikrovlnkou

Odvetranie digestora a rúry s mikrovlnkou sme vyriešili pomocou vetracích mriežok umiestnených pod stropom. Toto riešenie zabezpečuje efektívne odvetranie a zároveň zachováva čistý a minimalistický vzhľad kuchynskej linky.

Záver

Táto biela kuchynská linka po strop so zafrézovanými úchytkami je skvelým príkladom moderného a funkčného dizajnu. Kombinácia elegantných dvierok, odolnej pracovnej dosky a praktických korpusov vytvára kuchyňu, ktorá je nielen krásna, ale aj praktická.

Fotografie v tomto článku sú z našich realizácií. Viac kuchynských liniek si pre inšpiráciu môžete pozrieť v našej galérii.

autor: ideainterier