Kuchynská linka v čierno-bielej kombinácii

kuchynská linka v čiernobielej kombinácii

Kuchynská linka s bielymi lesklými dvierkami

Biele lesklé dvierka asi nikdy z módy neodídu. Dajú sa kombinovať takmer so všetkými druhmi a odtieňami materiálov. Pôsobia elegantne, jednoducho a keď sa tomu prispôsobí ostatné zariadenie interiéru, tak biela lesklá kuchyňa je dokonalým estetickým prvkom domu.

čiernobiela kuchynská linka

Rohová kuchynská linka s oknom

Na ľavej strane rohovej kuchyne sa nachádzalo okno a tam chcel zákazník umiestniť drez. Vľavo od drezu sme umiestnili umývačku riadu. Okno bolo obstavané zľava hornými výklopnými dvierkami a vpravo rohovou skrinkou. Všetky viditeľné časti skriniek boli z bielej lesklej farby (dvierka a aj bočné obloženie). Na pravej strane sme umiestnili skrinky so zásuvkami a kuchyňu sme ukončili potravinovou skriňou so vstavanou rúrou a mikrovlnnou rúrou a vstavanou chladničkou.

čierno-biela kuchnská linka

Čierno-biela kuchyňa

Dvierka a bočnice boli bielej farby vo vysokom lesku, tak pracovnú dosku si zákazník kvôli kontrastu vybral čiernu. Na takúto dosku sa umiestnil biely drez a biela varná doska – takýto kontrast sa páčil zákazníkovi a v tejto kombinácii ostal aj obklad za kuchyňou. Ten bol celý z tmavého lesklého mramoru. Vo farbe úchytiek sme mali všetci jasno, už ostalo vybrať len typ, takže výsledok bola čierna matná relingová úchytka.

čierno-biela kuchyňa

Fotografie v tomto článku sú z našich realizácií. Viac kuchynských liniek si pre inšpiráciu môžete pozrieť v našej galérii.

autor: ideainterier