Kuchynská linka v kombinácii antracit a biela

rohová kuchyňa s antracitovými a bielymi dvierkami

Dvierka antracit a biela

Tentokrát sme realizovali kuchynskú linku v paneláku v Dubnici nad Váhom. Požiadavka zákazníka bola biela kuchyňa s prvkami tmavšieho odtieňa, aby dizajnovo zapadla voľne stojaca chladnička. Odtieňovo najbližší odtieň ku chladničke bola antracitová fólia dvierok. Preto sme navrhli antracitovú fóliu pre spodné skrinky a bielu pre horné skrinky. S odtieňom korpusov sme neexperimentovali a vsadili sme na bielu klasiku.

Mramrová pracovná doska

Pracovnú dosku chcel zákazník takisto bielu, ale pri posúdení obkladu a po konzultáciách pri 3D návrhu padlo rozhodnutia na mramorovú pracovnú dosku, ktorá pôsobila živšie ako čisto biela. Drez a varnú dosku si zákazník vybral v kontrastných čiernych odtieňoch.

kontrastná kuchynská linka s mramorovou pracovnou doskou

Rozloženie skriniek

Do spodnej časti sme navrhli klasicky otváracie skrinky, zásuvky a príborníkom a umývačku. Koncovú skrinku na ľavej strane zvolil zákazník skosenú. čím sa viac otvoril vchod do kuchyne. Oproti kuchynskej linke sa umiestnila potravinová skrinka s mikrovlnnou rúrou. Horné skrinky sme vyriešili prevažne výklopnými skrinkami, v jednej z nich bol osadený odsávač. Horná koncová skrinka vľavo bola skosená, rovnako ako spodná.

umývačka riadu s antracitovými dvierkami
zásuvky s príborníkom
odsávač pár s bielymi dvierkami
výklopné dvierka na bielej kuchyni

Táto kuchynská linka patrí v panelákoch k tým väčším, ako sme sa vysporiadali s malou kuchyňou v paneláku nájdete tu: malá kuchynská linka v paneláku

Fotografie v tomto článku sú z našich realizácií. Viac kuchynských liniek si pre inšpiráciu môžete pozrieť v našej galérii.

autor: ideainterier