Kuchynská linka v kombinácii antracit a biela

01.05.2022
kuchyňa v kombinácii antracit a biela
kuchyňa v kombinácii antracit a biela

Dvierka antracit a biela

Tentokrát sme realizovali kuchynskú linku v paneláku v Dubnici nad Váhom. Požiadavka zákazníka bola biela kuchyňa s prvkami tmavšieho odtieňa, aby dizajnovo zapadla voľne stojaca chladnička. Odtieňovo najbližší odtieň ku chladničke bola antracitová fólia dvierok. Preto sme navrhli antracitovú fóliu pre spodné skrinky a bielu pre horné skrinky. S odtieňom korpusov sme neexperimentovali a vsadili sme na bielu klasiku.

Mramrová pracovná doska

Pracovnú dosku chcel zákazník takisto bielu, ale pri posúdení obkladu a po konzultáciách pri 3D návrhu padlo rozhodnutia na mramorovú pracovnú dosku, ktorá pôsobila živšie ako čisto biela. Drez a varnú dosku si zákazník vybral v kontrastných čiernych odtieňoch.

kontrastná kuchyňa a mramorovou pracovnou doskou
kontrastná kuchyňa a mramorovou pracovnou doskou

Rozloženie skriniek

Do spodnej časti sme navrhli klasicky otváracie skrinky, zásuvky a príborníkom a umývačku. Koncovú skrinku na ľavej strane zvolil zákazník skosenú. čím sa viac otvoril vchod do kuchyne. Oproti kuchynskej linke sa umiestnila potravinová skrinka s mikrovlnnou rúrou. Horné skrinky sme vyriešili prevažne výklopnými skrinkami, v jednej z nich bol osadený odsávač. Horná koncová skrinka vľavo bola skosená, rovnako ako spodná.

vstavaná umývačka riadu
vstavaná umývačka riadu
zásuvky s príborníkom
zásuvky s príborníkom
vstavaný digestor
vstavaný digestor
výklopné horné skrinky
výklopné horné skrinky

Táto kuchynská linka patrí v panelákoch k tým väčším, ako sme sa vysporiadali s malou kuchyňou v paneláku nájdete tu: malá kuchynská linka v paneláku

Viac našich realizácií nájdete v galérii skríň a galérii kuchýň

autor: ideaniterier.sk